Dla wielu mężczyzn zaburzenia erekcji często stanowią wstydliwą dolegliwość, którą próbują ukryć nawet przed swoją partnerką. Zamiast udać się do specjalisty, próbują leczyć się na własną rękę, stosując specyfiki niewiadomego pochodzenia, dostępne na czarnym rynku.
Warto jednak przełamać swój wstyd i poszukać specjalistycznej porady medycznej w tym zakresie.

Wybitny polski seksuolog, Zbigniew Lew-Starowicz radzi: Jakie substancje stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji?
Cudowne specyfiki oferowane przez internet w większości przypadków nie spowodują poprawy stanu zdrowia, a wręcz mogą zaszkodzić, ponieważ substancje czynne w nich zawarte są dobrane niewłaściwie.
Obecnie w leczeniu impotencji stosuje się najczęściej pięć substancji leczniczych, tj. sildenafil, tadalafil, awanafil, wardenafil i prostaglandynę. Najbardziej popularną substancją czynną stosowaną w leczeniu zaburzeń erekcji jest sildenafil. Jest to składnik Viagry, leku, o którym słyszał niemal każdy. Lek ten był przełomem w leczeniu impotencji i z uwagi na wysoką cenę nie był dostępny dla każdego. Obecnie jednak, z uwagi na większą dostępność leków zawierających w składzie sildenafil, terapia jest już dostępna także dla pacjentów z mniej zasobnym portfelem. Pozostałe grupy leków są nadal rzadko stosowane z uwagi na zaporową cenę.
Wszystkie dostępne substancje lecznicze zostały dokładnie zbadane. Jak wykazano w tysiącach dotychczas przeprowadzonych badań, są one bezpieczne, działają pozytywnie na układ krążenia i mogą być stosowane także przez pacjentów cierpiących na nadciśnienie. Nie wiążą się z nimi poważne skutki uboczne i nie występuje wiele przeciwwskazań do ich stosowania.

Zalety specjalistycznych substancji czynnych stosowanych w leczeniu zaburzeń erekcji są bezsporne. Nie warto przepłacać i stosować specyfików dostępnych na czarnym rynku, kierując się irracjonalnym strachem przed wizytą u specjalisty. Warto zainwestować w odpowiednio dobraną terapię i pozbyć się krępujących kłopotów z erekcją raz na zawsze.

sztukapielegnowania.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here